Wygodne zakupy

Potrzebowałem odrobinę materiałów biurowych, m.in. papier do xero, dziurkacz, ciut teczek na dokumenty, zeszytów i kilka innych drobnych materiałów biurowych. Jako, że coraz często kupuję przez internet, by zaoszczędzić czas i przy okazji wygodnie zrobić zakupy, pijąc sobie kawkę i siedząc w fotelu, zacząłem szukać w Internecie takiego sklepu. W kilka chwil natrafiłem na sklep, który po wstępnym przejrzeniu oferty, pasował moim oczekiwaniom. Był to dyskontbiurowy24.pl Produkty ładnie posegregowane, ceny przystępne, panel zwykły i bardzo przyjazny dla kupujących. W niespełna pół godziny zrobiłem zamówienie towarów, które potrzebowałem. Trochę się tego nazbierało, bo kwota wyszła ponad 300 zł. Ale tu miła niespodzianka – jako, że moje zakupy wyniosły ponad 300 PLN, otrzymam gratis kubek z moim zdjęciem. Miłe zaskoczenie.

Przechodząc do płatności – znów miłe zaskoczenie. Koszty wysyłki wyniosły mnie 0 złotych. Jest informacja, że powyżej zakupów za 200 PLN, koszty wysyłki pokrywa firma dyskont biurowy24 .

Zauważyłem też, że można zbierać punkty, a w zamian są dodatkowe rabaty. Spodobał mi się ten sklep i ze stuprocentową pewnością będę do niego wracał, bo materiały biurowe są co jakiś czas potrzebne i niezbędne.

Zamówienie złożone, czas zaoszczędzony, paliwo także, w tej chwili pozostaje czekać na kuriera. A ja w tym okresie czasu mogę miło spędzić czas z familią na spacerze, zamiast chodzić po sklepach.

Zakupy przez internet są coraz w wielu wypadkach wybieraną formą, a jeszcze jeżeli już się trafi na rewelacyjne sklepy, z asortymentem jaki potrzebujemy i w dobrej cenie – na 100 procent do niego będziemy wracać.

Więcej: dyskont biurowy24