Badania kierowców – psychotesty

Pracownie testów psychologicznych a także psychoruchowych przeprowadzają testy między innymi dla kandydatów ubiegających się o prawo jazdy we wszystkich kategoriach. Badania psychotechniczne Kraków wykonywane są jedynie przez uprawnionych fachowców, dlatego możemy liczyć na kompleksową a także profesjonalną usługę.
Badania kierowców – na co zwrócić uwagę?
Na początku powinno się podkreślić, że pracownia badań psychologicznych kieruje własne usługi zarówno do zawodowych kierowców, jak także instruktorów jazdy czy także egzaminatorów, jak też operatorów maszyn.

Nie zapominajmy też o tym, że taka oferta ukierunkowana jest do osób, które dopiero pragną zapisać się na prawo jazdy, a w tak zaistniałej okoliczności muszą uzyskać zaświadczenie. Przy tym, w takiej pracowni uzyskamy też poradnictwo psychologiczne, czy też badania diagnostyczne osobowości czy też funkcji poznawczych takich jak pamięć oraz inteligencja. Psychotesty w Krakowie to również testy psychologiczne przeznaczone dla osób, które utraciły prawo jazdy, bądź także spowodowały wypadek drogowy. Dodatkowo są to też badania, w zakresie medycyny pracy, zarówno wstępne jak też okresowe. Warto dodać o tym, że z takich testów psychologicznych korzystają również operatorzy maszyn czy również wózków widłowych, a zatem np pracownicy hal produkcyjnych przemysłowych czy również magazynowych. Pamiętajmy więc o tym, by korzystać z takich pracowni, które oferują kompleksowe badania psychologiczne dla kierowców, ale również kandydatów na kierowców a także operatorów maszyn.

Zobacz więcej: Badania kierowców.