Moda na snapy

Coraz więcej młodych ludzi zaczyna prowadzić swoje „drugie” życie w internetowym świecie. Nie ma w tym nic zadziwiającego, bo jest on rzeczywiście ciekawy. Swoją popularność właśnie zdobywa snapchat. Czym on należycie jest i czy warto tak w rzeczywistości z niego korzystać?

Snapchat nie jest codziennym, klasycznym chatem. To czat połączony ze… zdjęciami! Ażeby założyć własne konto, wystarczy, że pobierzemy specjalną aplikację na swój telefon komórkowy. Jest ona w całości darmowa i bardzo prosta w obsłudze. Dlatego prawie każdy z nas spokojnie będzie z niej korzystać. Gdy już założymy swoje konto, dodajmy do listy kontaktów indywidualnych znajomych. Możemy ichniejszym poprosić o nazwy ich loginów. Dzięki temu jeszcze szybciej ich odnajdziemy. A wtedy będziemy mogli zacząć już własne „snapchatowanie”. Na czym więc ono polega?

Zasadniczym zadaniem snapchatów jest przekazywanie treści bliskim znajomym. Informujemy ichniejszym o tym, co opracowujemy w danej chwili, o czym myślimy lub jaki jest nasz nastrój. Do każdej wiadomości możemy (a dosłownie musisz) dołączyć jakąś obrazy. Na 100 procent musi być ona związana z tematem naszej wiadomości. O ile pragniemy zwiększyć popularność własnego konta, zastanówmy się, które obrazy są w zdecydowanej większości przypadków oglądane. Oczywiście będą to snapy dziewczyn. Dlatego kobiety mają tutaj bardzo dużo łatwiejsze zadanie. Jeżeli należymy do płci pięknej, starajmy się dzień w dzień podkreślać własną urodę, a następnie wykonywać choćby kilka spersonalizowanych fotografii. Wysyłajmy je do swoich znajomych, bo jest to realnie genialna, fantastyczna zabawa!